Η Κίνσεϊ Φρεντς είναι μια δασκάλα παιδιών με ειδικές ανάγκες από το Κεντάκι, η οποία όχι μόνο αρραβωνιάστηκε παρουσία όλων των μαθητών της, αλλά κάλεσε όλους τους μαθητές της με σύνδρομο Down στο γάμο της. Στις 3 Ιουνίου όλα τα παιδιά ήταν παρανυφάκια στον γάμο της.
“Τα νιώθω σαν οικογένειά μου. Ήταν η πρώτη μου τάξη και είναι η μοναδική τάξη που είχα μέχρι σήμερα, οπότε ήξερα, ότι δεν μπορούσαν να λείπουν από μια τόσο ξεχωριστή μέρα”, ανέφερε η Φρεντς.
Δείτε τις φωτογραφίες παρακάτω:
Η Κίνσεϊ Φρεντε είναι μια καθηγήτρια παιδιών με ειδικές ανάγκες από το Κεντάκι.
![Lang Thomas Photography](https://destora.com/wp-content/uploads/2016/10/c4ca4238a0b923820dcc509a6f75849b-25-650x434.jpg)
Μετά τον αρραβώνα της παρουσία όλων των μαθητών της, τους κάλεσε όλους στην τελετή του γάμου.
![Lang Thomas Photography](https://destora.com/wp-content/uploads/2016/10/c81e728d9d4c2f636f067f89cc14862c-10-650x433.jpg)
“Τα νιώθω σαν οικογένειά μου. Ήταν η πρώτη μου τάξη και είναι η μοναδική τάξη που είχα μέχρι σήμερα, οπότε ήξερα, ότι δεν μπορούσαν να λείπουν από μια τόσο ξεχωριστή μέρα.”
![Lang Thomas Photography](https://destora.com/wp-content/uploads/2016/10/eccbc87e4b5ce2fe28308fd9f2a7baf3-8-650x433.jpg)
Οι μαθητές της που είναι όλα παιδιά με σύνδρομο Down έγιναν παρανυφάκια.
![Lang Thomas Photography](https://destora.com/wp-content/uploads/2016/10/a87ff679a2f3e71d9181a67b7542122c-8-650x434.jpg)
“Είναι σαν οικογένεια για μένα.”
![Lang Thomas Photography](https://destora.com/wp-content/uploads/2016/10/e4da3b7fbbce2345d7772b0674a318d5-7-650x433.jpg)
Στις 3 Ιουνίου, την ημέρα του γάμου τα παιδιά την συνόδευσαν στην εκκλησία.
![Lang Thomas Photography](https://destora.com/wp-content/uploads/2016/10/1679091c5a880faf6fb5e6087eb1b2dc-7-650x433.jpg)
Αργότερα, διασκέδασαν όλοι μαζί στο πάρτι.
![Lang Thomas Photography](https://destora.com/wp-content/uploads/2016/10/8f14e45fceea167a5a36dedd4bea2543-5-650x434.jpg)
“Ήταν τόσο συναρπαστικό, τόσο ξεχωριστό που μπορούσα να έχω τους μαθητές μου σε μια τόσο σημαντική μέρα για μένα και μπόρεσαν να διασκεδάσουν και να γιορτάσουν μαζί μας.”
![Lang Thomas Photography](https://destora.com/wp-content/uploads/2016/10/c9f0f895fb98ab9159f51fd0297e236d-6-650x433.jpg)
Αργότερα, τα παιδιά είπαν, ότι το αγαπημένο τους κομμάτι ήταν το φαγητό και ο χορός.
![Lang Thomas Photography](https://destora.com/wp-content/uploads/2016/10/45c48cce2e2d7fbdea1afc51c7c6ad26-6-650x433.jpg)
Τα αγόρια συμμετείχαν ακόμη και στην ρίψη της καλτσοδέτας.
![Lang Thomas Photography](https://destora.com/wp-content/uploads/2016/10/d3d9446802a44259755d38e6d163e820-6-650x433.jpg)